Menu

Wild Warriors

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild Warriors

Hrací Automat Wild Warriors Online ZdarmaOnline výherní automat Wild Warriors je dostupný na platformách společnosti Playson a rozkládá se na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Tento automat byl inspirován fantastickými příběhy, ale nebudou v něm chybět ani klasické funkce, jako jsou wild a scatter symboly. Hlavní jsou ale i ostatní herní symboly, které vám nabídnou v průměru mnohem vyšší výhry. Automat Wild Warrior si můžete zahrát i na mobilech či tabletech se sázkami od 30 až po 90 pencí.

Hrací Automat Wild Warriors Online Zdarma

 

Pozadí tohoto online automatu vyobrazuje záhadné pohoří obklopené mraky. Symbolem s nejnižší hodnotou je královský symbol, který se na válcích nachází v doprovodu čtyř válečnic. Každá z nich má jinou oblíbenou zbraň, například dýku, meč, kuši nebo oštěp.

Herní symboly

Tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry je blonďatá válečnice, která vám vyplatí 1,6x hodnotu vsazené mince. Logo automatu je wild symbolem. Ten se může zobrazit na všech pěti válcích a také jako stacked symbol. Za 5 wild symbolů vyhrajete 33,33x hodnotu vaší celkové sázky.

Scatter symbol tohoto automatu má podobu kulatého štítu a může se zobrazit uprostřed válců. Za 7-9 scatter symbolů vyhrajete dvojnásobek vaší sázky, ale také aktivujete bonusovou funkci se spiny zdarma.

Během spinů zdarma se na válcích zobrazí 4 válečnice v podobě kolosálních symbolů. Mohou tak mít velikost 2×2 nebo dokonce 3×3. Získáte tak mnohem více příležitostí na vytvoření výherních kombinací. Tento automat se vyznačuje velkým rozptylem a velmi veselým průběhem hry.

Téma tohoto automatu v sobě spojuje kouzla i klasické souboje s mečem. Design automatu vás naprosto ohromí a pro úplnou dokonalost zde nechybí ani spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti