Menu

Pirates Charm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pirates Charm

Hrací Automat Pirates Charm Online ZdarmaMáte-li rádi jednoduché hry, které jsou ale zároveň zábavné a štědré, pak je na čase vyzkoušet výherní automat Pirates Charm a vžít se do života mořeplavců. Jakmile spustíte tento výherní automat, objevíte se na moři, kde se bude odehrávat spousta bitev, vraždění a dokonce se můžete projít i po lávce smrti. Čekejte tak, že se v tomto výherním automatu setkáte s některými velmi krutě vypadajícími symboly.

Hrací Automat Pirates Charm Online Zdarma

 

Video automat Pirates Charm je podobný ostatním online výherním automatům. Válce můžete roztočit se sázkami od 0,2 do 100 USD, což jsou částky vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Automat nabízí 243 způsobů pro vytvoření výherních kombinací a herní plochu o velikosti 5×3. Součástí automatu jsou také skvělé funkce a spousta zábavných dobrodružství, jako je například honba za pokladem. Návratnost k hráčům činí 96,46 % a tento automat je tak jedním z těch nejštědřejších na trhu. Noví hráči zde mají zaručenu spoustu nezapomenutelných herních zkušeností. Mezi speciální funkce patří například rychlejší točení válci nebo možnost automatického hraní.

Herní symboly

Výherní automat Pirates Charm obsahuje symboly s nízkou a vysokou hodnotou. Mezi ty hodnotnější symboly patří pirátky, lebka a meč. Ty méně hodnotné symboly představují klasické symboly hracích karet od 10 až po eso. Mezi další důležité symboly výherního automatu Pirates Charms patří bonusové scatter symboly, záhadné symboly (které aktivují bouřlivé spiny zdarma) a wild symboly, které nahrazují všechny ostatní herní symboly mimo ostatních bonusových symbolů. Za tři a více bonusových symbolů získáte 10 spinů zdarma.

Jedinečnost a vysoký potenciál výher této automatové hry znamená, že rozhodně stojí za vyzkoušení. Zvláště pokud hledáte zábavnou automatovou hru plnou štědrých peněžních odměn.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti