Menu

Caligula

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Caligula

Automat Caligula Online Zdarma Pokud to nevíte, tak Caligula byl Římským císařem a tento výherní automat zdarma je inspirovaný právě obdobím jeho vlády. Tento hrací automat ale také patří mezi jeden z těch nejlépe vytvořených automatů zdarma týmem vývojářské společnosti GameArt. Grafická stránka a animace jsou jednoduše překrásné a využívají také formátu 3D. Je tak jasné, že žádný jiný online výherní automat nepřekoná tuto hru, co se týče kreativity a designu. Tento úžasný výherní automat zdarma je také velmi oblíbený a jeden z nejlépe vyplácejících výherních automatů společnosti GameArt. Pokud si ale tento automat chcete zahrát kvůli výhrám, tak vám radím, abyste rovnou začali hrát s vyššími sázkami. Ovládání automatu je ale velmi jednoduché.

Automat Caligula Online Zdarma

 

Ovládací panel je prostý a jednotlivá ovládací tlačítka a funkce jsou velmi intuitivní. I když jsou v angličtině, tak s nimi nebudete mít naprosto žádné problémy. Nicméně je vždy nejlepší se nejdříve seznámit s tabulkou výplat a naplánovat si vaše sázky. Wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma je samotný císař. Tento symbol je opravdu speciální a může nahradit všechny ostatní hrací symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Za wild symbol můžete v každém kole navíc vyhrát až 750 mincí. K dispozici je zde také scatter symbol. Za tři a více scatter symbolů aktivujete bonusovou hru. Tento výherní automat má celkem 10 výherních linií, tou nejnižší dovolenou sázkou je 0,01 mince na jednu linii, takže celková nejnižší sázka činí 0,10 mince. Nejvyšší celkovou sázkou je 5 mincí, což je i váš klíč k vysokým výhrám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti