Menu

Safari Adventures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Safari Adventures

Safari Adventures Automat Online ZdarmaVýherní automat Safari Adventure vás připraví na dokonalé dobrodružství v přírodě, kde se seznámíte se spoustou divokých zvířat a užijete si spoustu živých barev. Všechny barvy tohoto výherního automatu mají tlumené a jemné tóny, ale přivítá vás pestrobarevná duha s rytmickou hudbou, která vás na vaší cestě po safari bude doprovázet. Na této cestě jistě narazíte na žirafy, zebry, lvy a speciální funkce v podobě wild symbolů, lepivých wild symbolů a spinů zdarma.

Safari Adventures Automat Online Zdarma

Safari Adventure je výherní automat rozkládající se na 5 válcích s 50 výherními liniemi. Sázky se v tomto automatu pohybují od 0,01 do 0,20. Všechny výherní linie mohou být aktivovány s maximální celkovou sázkou 10,00 mincí. Funkce rychlého hraní a funkce automatického hraní je určena pro hráče, kteří se nechtějí věnovat ručnímu roztáčení válců a chtějí hrát rychleji. Všechny výherní kombinace se tvoří pouze ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu vypadají barevně a zahrnují i symboly s nižší hodnotou. Jedná se například o karetní symboly v hodnotě od 10 až po eso. Všechny symboly jsou ale sladěny s tématem a vyznačují se velmi kvalitní grafikou. Mezi další symboly patří průvodce, slon, žirafa, zebra a lev. Wild symbolem je symbol slunce za stromem. Tento symbol se může zobrazit na druhém až pátém válci. Scatter symbolem je duhový balón, který vás dovede k bonusové funkci.

Když se vám podaří zobrazit scatter symboly na prvním, druhém a třetím válci, aktivujete 10 spinů zdarma. Během spinů zdarma bude na válce dodán lepivý wild symbol, který výrazně zvýší vaše šance na získání výher.

No comments

Napsat komentář