Menu

Safari Adventures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Safari Adventures

Safari Adventures Automat Online ZdarmaVýherní automat Safari Adventure vás připraví na dokonalé dobrodružství v přírodě, kde se seznámíte se spoustou divokých zvířat a užijete si spoustu živých barev. Všechny barvy tohoto výherního automatu mají tlumené a jemné tóny, ale přivítá vás pestrobarevná duha s rytmickou hudbou, která vás na vaší cestě po safari bude doprovázet. Na této cestě jistě narazíte na žirafy, zebry, lvy a speciální funkce v podobě wild symbolů, lepivých wild symbolů a spinů zdarma.

Safari Adventures Automat Online Zdarma

Safari Adventure je výherní automat rozkládající se na 5 válcích s 50 výherními liniemi. Sázky se v tomto automatu pohybují od 0,01 do 0,20. Všechny výherní linie mohou být aktivovány s maximální celkovou sázkou 10,00 mincí. Funkce rychlého hraní a funkce automatického hraní je určena pro hráče, kteří se nechtějí věnovat ručnímu roztáčení válců a chtějí hrát rychleji. Všechny výherní kombinace se tvoří pouze ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu vypadají barevně a zahrnují i symboly s nižší hodnotou. Jedná se například o karetní symboly v hodnotě od 10 až po eso. Všechny symboly jsou ale sladěny s tématem a vyznačují se velmi kvalitní grafikou. Mezi další symboly patří průvodce, slon, žirafa, zebra a lev. Wild symbolem je symbol slunce za stromem. Tento symbol se může zobrazit na druhém až pátém válci. Scatter symbolem je duhový balón, který vás dovede k bonusové funkci.

Když se vám podaří zobrazit scatter symboly na prvním, druhém a třetím válci, aktivujete 10 spinů zdarma. Během spinů zdarma bude na válce dodán lepivý wild symbol, který výrazně zvýší vaše šance na získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti