Menu

Fenghuang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fenghuang

Hrací Automat Fenghuang Online ZdarmaPrvní pohled na tento úžasný výherní automat zdarma ve vás vyvolá pocit něčeho tajemného, tmavého a zakázaného. To je ale záměrem a právě díky tomu je výherní automat vzrušujícím a napínavým zážitkem. Na druhou stranu je Fenghuang tím typem výherního automatu zdarma, který dokáže splnit naprosto všechny vaše sny jedním jediným zatočením. Maximální jackpot tohoto automatu zdarma je úžasných 2 500 000 mincí, které lze vyhrát při každém kole. Je ale jasné, že pro získání toho nejvyššího jackpotu musíte také vsadit maximální sázku. Maximální sázkou v tomto výherním automatu je 1000 mincí, ale pokud máte dostatečně vysoký herní rozpočet a dobrodružnou duši, tak můžete dané riziko podstoupit. Tato sázka vás dovede k vašim vysněným výhrám. Výherní automat Fenghuang je pětiválcovým automatem zdarma s 28 výherními liniemi.

Hrací Automat Fenghuang Online Zdarma

 

Počet výherních linií na jedno zatočení je fixní a není možné ho změnit. A aby byl tento výherní automat ještě štědřejší, je naplněn wild symboly a spiny zdarma. Akčnost automatu zase zajišťují draci, díky nimž se tento výherní automat zdarma dokáže vyrovnat i těm nejlepším akčním filmům. Vše je nicméně provedeno v čínském stylu. Dokonce i anglické názvy jsou napsané písmem připomínajícím tradiční čínštinu. Design tohoto výherního automatu zdarma je definitivně naprosto neuvěřitelný. Je sice naplněn temnou atmosférou, ale na druhou stranu se můžete setkat i s nádherně zeleným lesem plným zvěře a dalších symbolů. Těšte se tak na symboly stromů, vodopádů, plamenů a drahých kamenů, které jsou doplněny symboly hrozivých draků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti