Menu

Winter Berries

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Winter Berries

Hrací Automat Winter Berries Zdarma OnlineWinter berries je dalším úžasným 3D automatem od společnosti Yggdrasil Gaming. Tento automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií a všechna herní pole jsou zaplněna barevnými a šťavnatými zimními bobulemi. Grafická stránka je opravdu realistická a velmi dobře provedená. Mimo svůj chutný vzhled nabízí tato hra hráčům také možnost vyhrát skvělé ceny, speciálně díky násobitelům, re-spinům a mrznoucí funkci.

Hrací Automat Winter Berries Zdarma Online

 

Výherní kombinace jsou vypláceny vždy zleva doprava a tím nejhodnotnějším herním symbolem jsou žluté bobule. Ty následují modré bobule a na třetím místě jsou červené bobule. V tomto výherním automatu nenaleznete scatter symboly ani wild symboly. Vaše hraní ale pořádně ozvláštní štědré re-spiny. Winter berries je opravdový 3D výherní automat, využívající vestavěný software, který je nejen interaktivní, ale také rychlý a plynulý. Všechny ovládací prvky této hry, včetně hodnoty mincí, celkových sázek a zůstatku účtu, jsou jasně vyznačeny na spodní stránce obrazovky. Hru si také můžete jednoduše nastavit pomocí tlačítka setting. Doprovodné zvukové efekty vás pobaví, ale pokud se vám nelíbí, tak je klidně vypněte. Když se to shrne, tak rychlý průběh hry doplněný pravidelnými výhrami dělají z tohoto automatu hru, kterou by si měl zahrát opravdu každý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti