Menu

5 Dazzling Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

5 Dazzling Hot

Výherní Automat 5 Dazling Hot Online Zdarma5 Dazzling Hot je video automat od společnosti Euro Games Technology přetékající barevnými symboly různých druhů ovoce. V tomto výherním automatu zdarma však naleznete i tradiční symbol sedmičky a symbol hvězdy, který je scatter symbolem. Pro hraní výherního automatu 5 Dazzling Hot si nejdříve musíte nastavit vaši sázku. Maximální a minimální hodnota mince je stejná a rovná se jedné. Na tomto video automatu naleznete 5 výherních linií a můžete si zahrát v režimu automatické hry. 5 Dazzling Hot nabízí svým hráčům možnost zvýšit jejich výhry v bonusové hazardní hře a v bonusové hře Jackpot Cards. Další zajímavé hry od společnosti EGT jsou například Shining Crown a Royal Secrets.

Výherní Automat 5 Dazling Hot Online Zdarma

 

Výherní automat 5 Dazzling Hot se vyznačuje jednoduchým, ale atraktivním vzhledem. Grafika je na velmi dobré úrovni a použité symboly jsou vykresleny jasně a živě. Tento pětiválcový výherní automat s 5 výherními liniemi navíc nabízí šanci vyhrát progresivní jackpot. Za výherní kombinaci s jackpotem získáte 5000x hodnotu vaší mince a za scatter symbol získáte 50x celkovou hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti