Menu

Egyptian Rebirth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Egyptian Rebirth

Automat Egyptian Rebirth Online ZdarmaVýherní automat Egyptian Rebirth je inspirován starověkým Egyptem, který zanikl před více jak tisíciletím, ale jeho významná umělecká díla a vliv na pozdní dobu jsou uznávány dodnes.

Automat Egyptian Rebirth Online Zdarma

 

Na herní obrazovce tohoto online automatu se před vámi zobrazí obrovský chrám, který je postaven uprostřed pouště a je obklopen pouze pískem. Válce jsou orámovány zlatými ornamenty a drahými kameny, které se pod slunečnou oblohou nádherně třpytí. Egypťané byli velmi bohatým národem a tento výherní automat vám to chce připomenout.

Doprovodná hudba tohoto výherního automatu je spojením jemných a diskrétních přirozených zvuků, jako je například cvrkání hmyzu a skučení větru. Z celkového hlediska se jedná o velmi povedený výherní automat, který jistě osloví spoustu hráčů.

Automat se nachází na hrací ploše o velikosti 5×3, takže každý válec obsahuje tři symboly. Počet výherních linií byl fixně nastaven na 25, proto nemáte jinou možnost a musíte si vsadit na všechny výherní linie najednou. Vaši sázku na každou linii si nicméně můžete upravit podle sebe.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje spoustu speciálních symbolů a i několik extra bonusů.

První speciální funkcí jsou spiny zdarma, které hráče nechají točit válci naprosto zdarma a navíc budou všechny jejich výhry vynásobeny. Wild symbolem tohoto automatu je mumie, která nahradí všechny ostatní herní symboly a také vynásobí získané výhry. Během spinů zdarma může wild symbol expandovat na celý třetí válec.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti