Menu

Mobster Lobster

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mobster Lobster

Výherní Automat Mobster Lobster Online ZdarmaPokud milujete moře a celý podvodní ráj, tak jste přišli na to správné místo. Mobster Lobster navíc není jen tak ledajakým humrem. Jedná se o člena podvodní mafie. Po jeho boku zažijete spoustu nebezpečí a budete muset hodně riskovat, ale vaší odměnou bude spousta nádherných výher. Mobster Lobster je pětiválcový výherní automat zdarma, který obsahuje nádherných 50 výherních linií. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 2 mincí na každou výherní linii a maximální výhra tohoto automatu dosahuje hodnoty 500násobku vaší sázky. Ve srovnání s ostatními výherními automaty společnosti Genesis Gaming je tento automat velmi jednoduchý a jeho pravidla jsou opravdu snadná. Na válcích na vás navíc čeká spousta symbolů, které jsou propojeny s životem pod vodní hladinou. Konkrétní nabízené výplaty se pak dozvíte po zobrazení tabulky výplat.

Výherní Automat Mobster Lobster Online Zdarma

 

Wild symbol tohoto automatu má podobu zkřížených zbraní a jedná se o stacked symbol. Na válcích se tak nachází vždy ve skupinkách. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly, které se na válcích objeví, až na scatter symbol. Scatter symbol vám ale také nabídne své speciální vlastnosti, například dokáže aktivovat spiny zdarma. Scatter symbol tohoto automatu má formu mušle a s žádným jiným symbolem si ho určitě nespletete. Jinou bonusovou hru než spiny zdarma vám ale nenabídne. Navíc, pro aktivaci spinů zdarma potřebujete na válcích zobrazit minimálně čtyři scatter symboly. Pokud ale scatter symboly zobrazíte během spinů zdarma, tak si je můžete prodloužit. Výhry se tak na vás pohrnou ze všech stran. Když to všechno shrneme, tak tento výherní automat zdarma vypadá jako velmi moderní a zajímavá automatová hra, a i když je zde malý prostor na vylepšení, tak se při hraní budete zaručeně skvěle bavit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti