Menu

Machu Picchu Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Machu Picchu Gold

Automat Machu Picchu Gold Online ZdarmaMachu Picchu je jedním ze sedmi divů světa. Jedná se o Inckou stavbu, která byla v dávných dobách vybudována na území dnešního Peru. Právě tato úžasná stavba propojuje dnešní turisty s dlouho zapomenutou historií a vzbouzí v nich zájem o legendární příběh o Machu Picchu. Grafická stránka tohoto automatu je docela dobrá a obsahuje i spoustu originálních a původních symbolů, které jsou tradičně doplněny symboly hracích karet od 9 po eso.

Toto téma bylo možné zpracovat velmi podrobně, ale vývojářská společnost Genesis Gaming se této příležitosti nechopila a zvolila raději kreslený vzhled, což se nakonec projevilo jako velmi chytrá volba. Kdo také stojí o lekce dějepisu při hraní výherního automatu? Právě proto celou herní obrazovku pokrývají jednoduché kreslené symboly. Pokud se chcete o tomto výherním automatu dozvědět něco více, nebo pokud si ho nejdříve chcete pouze vyzkoušet, tak zvolte verzi tohoto výherního automatu zdarma.

Automat Machu Picchu Gold Online Zdarma

 

Na válcích hracího automatu Machu Picchu Gold zažijete mnohem více srandy, než byste čekali. Pro začátečníky musíte uvést alespoň symbol šamana, který je velmi tajemný a při objevení se na válcích vás obdaří spiny zdarma. Navíc, pokud tento symbol zobrazíte ve skupince minimálně třech stejných symbolů, tak se můžete pokochat nádhernou animací, při které se šamani nakonec vypaří. Automat obsahuje celkem dvě bonusové hry. První bonusovou hrou je náhrada symbolů šamana a druhou bonusovou hrou jsou spiny zdarma. Spiny zdarma aktivujete zobrazením 3, 4 nebo 5 scatter symbolů. Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý na ovládání. Veškerá ovládací tlačítka jsou jako obvykle umístěna na spodní části herní obrazovky. Tento výherní automat zdarma vás rozhodně ke hraní přiláká znovu a znovu, protože výhry zde jednoduše nezastavíte.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti