Menu

The Great Cashby

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Great Cashby

The Great Cashby Automat Online ZdarmaKdo by kdy dokázal zapomenout na jedinečný milostný příběh Great Gatsby? Tento příběh je plný romantiky i tajemnosti, a právě to se také na válcích výherního automatu Great Cashby snaží zachytit společnost Genesis Gaming. I když bylo možné postavy z tohoto příběhu na válcích zobrazit reálněji, tato společnost zvolila raději kreslený vzhled jednotlivých symbolů. Nechtějí tak totálně odvést vaši pozornost od toho, co je v tomto výherním automatu opravdu podstatné, a to je samotná hra.

K dispozici budete mít celkem 25 výherních linií a vaše maximální sázka může činit 250 dolarů. Drobní sázkaři ale tento automat nemusí ihned zavrhovat. Nejnižší sázky začínají už od 0,01 mince. Maximální výhra má hodnotu 2000násobku vaší sázky, což je ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma velmi slušná částka.

The Great Cashby Automat Online Zdarma

 

Hra začne poté, co do automatu nahrajete peníze a roztočíte válce. V průběhu celé hry vás bude doprovázet uklidňující soundtrack a vaším cílem bude na válcích automatu zobrazit tři hlavní postavy. Chybět nebude ani wild symbol, který má podobu láhve šampaňského, ale to není zdaleka vše. Tento výherní automat zdarma totiž obsahuje mnohem více bonusových kol, které vás zatáhnout do děje.

Během bonusové hry se objevíte na zvláštní herní obrazovce, která zobrazuje bar. V tomto baru se nachází mini výherní automat se třemi válci a tabulkou výplat, ve které naleznete hodnotu mincí a výher tohoto automatu. Po dosažený stanovených výsledků se můžete posunovat z jedné úrovně na druhou. V tomto výherníma automatu zkrátka naleznete všechno, zábavu, napětí i půvab. To vše naprosto dokonale odráží celé téma, které vývojářská společnost Genesis Gaming zvolila a zpracovala opravdu dokonale.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti