Menu

Carnaval Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Carnaval Cash

Carnaval Cash Automat Online ZdarmaCarnaval Cash je dalším výherním automatem zdarma od společnosti Genesis Gaming. Příběh tohoto automatu se odehrává v Brazílii a vyznačuje se velmi atraktivními symboly. Během karnevalu do Ria cestuje spousta turistů, a proto se pravděpodobně jedná právě o písečnou pláž Ria, která je vyobrazena na pozadí tohoto automatu. Válce pak fanoušky hazardních her potěší hlavně symboly karnevalových masek, které budou doplněny zábavnými symboly oslav.

K dispozici bude 5 válců plných nádherné podívané a rovná stovka výherních linií. Ano, četli jste správně. Tento automat obsahuje 100 výherních linií. Znamená to, že můžete válce spojovat téměř kdekoli na válcích a vždy získáte nějakou výhru.

Carnaval Cash Automat Online Zdarma

 

Výherní automat zdarma Carneval Cash si můžete vyzkoušet naprosto kdykoli a to bez žádné registrace. Mezi speciální funkce patří scatter symboly a wild symboly, ale nenaleznete zde například doplňkovou hazardní hru. Maximální částka, kterou si budete moci připsat na svůj účet, činí 1000x hodnotu vaší sázky. Wild symbolem tohoto automatu je tukan, který se může objevit pouze na prostředních třech válcích. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, které mají podobu papoušků. Scatter symbol netvoří výherní kombinace na aktivních výherních liniích, ale i tak vám může přinést skvělé výhry. Stačí ho zobrazit kdekoli na hrací ploše.

Ve hře jsou také speciální násobitelé sloužící pro zvýšení hodnoty vašich výher. A nakonec je v nabídce i bonusové kolo spinů zdarma s posuvnými wild symboly. V této bonusové hře nemusíte při hraní riskovat své vlastní peníze, protože vás k točení válci zve samotné kasino. Vaše sázka bude nicméně stejná, jako při aktivaci spinů zdarma. V tomto případě se zaměřte hlavně na wild symboly, které vám přinesou masivní výhry. Z celkového hlediska se jedná o velmi zajímavou hru se slušnými výplatami a zábavným tématem.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti