Menu

Dragon Slayers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon Slayers

Výherní Automat Dragon Slayers Online ZdarmaDraci jsou jedněmi z těch nejobdivuhodnějších stvoření a asi právě proto jsou na válcích výherních automatů zdarma vidět tak často. Dragon Slayers je výherním automatem s pěti válci, který ale nemá určené výherní linie. Celkem tak můžete své výherní kombinace tvořit 1024 způsoby, což je výhoda, protože si výherní linie nemusíte nijak pamatovat. Stačí prostě jen roztočit válce a sledovat, jak se jednotlivé symboly spojují a vyplácí vám úžasné výhry.

Vypadá to, že se v rámci společnosti Genesis Gaming jedná o silný trend. Když už je řeč o společnosti Genesis Gaming, tak je nutné podotknout, že jejich grafická práce byla například ve výherním automatu Wild Space mnohem lepší. I když tento výherní automat obsahuje slušivé animace, jeho grafická stránka trochu zaostává.

Výherní Automat Dragon Slayers Online Zdarma

 

Obtížnost tohoto výherního automatu není, zdá se, příliš vysoká, ale pro zjištění opravdové obtížnosti byste měli přepnout z verze zdarma na verzi reálnou. Pro seznámení se s jednotlivými výplatami se stačí podívat do tabulky výher. A pokud stále ještě váháte, jaké je opravdové téma tohoto výherního automatu, tak jde o následující, draci jsou zde ti špatní. Vaším úkolem je tedy postavit se do role lovců draků a zničit je. Bylo by tak skvělé, kdyby v tomto výherním automatu byla i stejně laděná bonusová hra, ale tomu tak není. Bonusové kolo obsahuje pouze spiny zdarma, které nemohou být ani obnoveny. Počet spinů zdarma je 15, což je alespoň docela vysoké číslo. Celkově se jedná o decentní výherní automat zdarma se spoustou napětí a akce, který si navíc můžete zahrát na mobilních telefonech nebo tabletech.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti