Menu

Dragons Rock

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragons Rock

Automat Dragons Rock Online ZdarmaNa trhu s výherními automaty existují hry, kde jsou draci postaveni do role nepřátel (například Dragon Slayer) a automaty, kde jsou draci postaveni do role přátel. Pokud si myslíte, že draci jsou nádherná stvoření, tak se vám tento výherní automat bude pravděpodobně líbit. Zdejší draci jsou přátelští a budou se na vás zeširoka usmívat. Co se ale týče samotného výherního automatu, tak se jedná spíše o základní hru.

V rámci vizuální stránky se můžete kochat z několika nádherných prvků, ale i tak se bude jednat o něco jednoduchého. Draky a wild symboly doplňují tradiční symboly hracích karet od 10 po eso. Spodní část herní obrazovky vypadá zajímavěji, protože obsahuje ovládací prvky. Například je zde funkce automatické hry a tlačítko spin. Pokud jste na trhu s výherními automaty zdarma nováčky, tak si vyzkoušejte nejdříve jeho zkušební verzi.

Automat Dragons Rock Online Zdarma

 

Abyste se při hraní tohoto výherního automatu bavili, vložila do něj společnost Genesis Gaming bonusovou hru, a ta vám také přinese mnohem lepší výhry. Za tři bonusové symboly zobrazené na válcích aktivujete spiny zdarma, ale ještě před jejich spuštění budete vyzváni k výběru několika žetonů. Jakmile budou spiny zdarma zahájeny, objeví se nad válci symboly draků. Jejich vejce budou umístěny ve speciálních krabicích. Jakmile sesbíráte tři vejce, tak se válec se stejným symbolem aktivuje. Na tuto funkci si dávejte velký pozor, protože vám při zobrazení wild symbolů pomůže s jejich expanzí. Dragon’s Rock je zkrátka a dobře velmi slušným výherním automatem zdarma se zajímavými funkcemi a spoustou zvratů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti