Menu

Galapagos Islands

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Galapagos Islands

Automat Galapagos Islands Online ZdarmaGalapagos Islands je jedinečný výherní automat, ve kterém si užijete spoustu nádherných ptáků, které zastupuje například Terej Maskový nebo Fregatka. Mimo ptáků je zde i spousta ještěrů, želv a tučňáků, ale to ještě není zdaleka všechno. Narazit můžete také na vejce, které aktivují bonusovou hru se spiny zdarma, wild symboly a násobitele. K mání je v tomto online výherním automatu také super funkce, která vám nabízí uzamčení válců.

Ke hraní budete mít k dispozici celkem 5 válců a 50 výherních linií, což vám v tomto výherním automatu zdarma zajistí obrovské výhry. Výhry v tomto automatu rostou také s vyšším počtem nalezených živočichů. Na válcích můžete spojit jednoduché nebo dvojité symboly, které vám umožní vytvořit výherní kombinace ze tří až deseti stejných symbolů. Hodnota vaší výhry za symbol ještěra na kameni bude například 400x vaše sázka na výherní linii.

Automat Galapagos Islands Online Zdarma

 

Za tučňáky získáte stejnou výhru jako za ještěry, ale Terej Maskový s Fregatkou vám vyplatí 600x hodnotu vaší sázky na výherní linii. Pokud se dostanete až k želvám, tak vaše výhry ještě vzrostou. Želvy vám totiž přinesou 1000x hodnotu vaší sázky na výherní linii. Jedním z nejdůležitějších prvků na Galapágách jsou ale vejce a v tomto výherním automatu znamenají vejce bonusovou hru se spiny zdarma. Za zobrazení vejcí na prvním, prostředním a posledním válci najednou vyhrajete v tomto výherním automatu zdarma 10 spinů zdarma. Při super funkci budou navíc tři prostřední válce semknuty dohromady a mohou se na nich zobrazit super symboly o velikosti 2×2, 2×3 nebo 3×3.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti