Menu

Fruity Grooves

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruity Grooves

Výherní Automat Fruity Grooves Online ZdarmaJe na čase se pořádně pobavit. Pokud jste již unaveni z neustálého hraní temných výherních automatů s promyšlenými tématy, tak se pojďte pobavit s výherním automatem Fruity Grooves. Tento výherní automat zdarma od společnosti Genesis Gaming neobsahuje naprosto nic, co by vás mohlo nudit. Hned od počátku vás dostane zvláštní živá energie, kterou vyzařuje. Jednou z nejlepších věcí na tomto výherním automatu zdarma je jeho skvělé spojení herního pole a okolní grafiky. Před sebou budete mít pět válců, ale nenajdete zde žádné výherní linie.

Tento automat totiž nabízí 1024 způsobů na tvoření výherních kombinací. Hraní na tomto výherním automatu je tak naprosto unikátním zážitkem. Převládající barvou automatu je fialová a symboly vyobrazují tradiční ovoce. Během hry vás také bude doprovázet zábavná hudba na pozadí. Když se veškerými prvky tohoto automatu necháte unést, tak si nakonec budete připadat spíše jako na nějaké oslavě.

Výherní Automat Fruity Grooves Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu si můžete vsadit od 0,40 až do 5,60 dolarů, a pokud se vám poštěstí získat jackpot, tak si na účet přičtete 4 480 dolarů. Nechybí zde ani bonusové kolo, které aktivuje spiny zdarma s mnohem zajímavějšími výplatami. Při hraní se tak na scatter symboly zaměřte, protože jsou opravdu lukrativním doplňkem. Hledejte hlavně tři scatter symboly, které aktivují 7 spinů zdarma nebo 5 scatter symbolů, které aktivují 15 spinů zdarma. Mimo nich se zde nachází ale také wild symboly, které vám také přinesou velmi dobré výhry. Fruity Grooves je již podle svého názvu báječným výherním automatem zdarma, takže pokaždé, když vám právě báječná zábava v rámci výherního automatu chybí, roztočte válce tohoto automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti