Menu

Crazy Starter

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crazy Starter

Výherní Automat Crazy Starter Online ZdarmaVýherní automat Crazy Starter v sobě spojuje zeleninu, ovoce a velmi zábavnou grafiku. Tento automat zdarma naleznete na platformě společnosti BGaming a patří mezi takzvané Penny automaty. Tento druh automatů je většinou v kasinech umísťován pohromadě a obklopují hlavní hry, jako je poker nebo blackjack.

Výherní Automat Crazy Starter Online Zdarma

 

Tento výherní automat se odehrává na 5 válcích s 9 výherními liniemi a vaším jediným úkolem je zadat svoji sázku a roztočit válce. Co se týče jiných vlastností tohoto automatu, tak ty nejsou nijak zvláštní. Automat můžete roztočit kdykoli chcete. Jedná se o Penny automat, proto jeho válce můžete roztočit již s jedním centem vsazeným na každou výherní linii. Maximálně si ale můžete na každou výherní linii vsadit až 1 dolar. Při hraní s plným počtem výherních linií proto můžete vsadit od 9 centů až po 9 dolarů. Rozsah sázek je výborný hlavně pro začínající hráče, ale zkušení hráči s vysokým rozpočtem asi úplně nadšeni nebudou.

Výherní symboly

Symboly tohoto výherního automatu vyobrazují rozzuřenou zeleninu a šťastné ovoce. Tím nejhodnotnějším symbolem je naštvaná paprika, která vám za úplnou výherní linii vyplatí nádherných 1000 mincí.

Wild symbolem tohoto výherního automatu je dekorativně provedené číslo, které na vás bude přímo řvát, že se jedná o wild symbol. Za tento symbol nezískáte žádné peněžní výhry, ale pomůže vám vytvořit více výherních kombinací náhradou za chybějící symboly. Scatter symbol zde také nechybí. Jedná se o šťastného červa, který se může zobrazit na druhém a na čtvrtém válci. V tom případě aktivuje 15 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti