Menu

Uga Age

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Uga Age

Uga Age Automat Online ZdarmaVýherní automat Uga Age patří mezi roztomilé a kreslené výherní automaty a přenese vás zpět do doby kamenné, kdy dokázali přežít pouze ti nejsilnější a nejstatečnější lidé.

Uga Age Automat Online Zdarma

 

Pokud jste někdy viděli kreslený seriál Flinstonovi, tak asi už víte, co od tohoto herního automatu očekávat. Můžete se tedy pohodlně usadit v jeskyni, která byla po dlouhé časy obývána vašimi předky. Pro vaši ochranu budete mít k dispozici pouze dva hořící klacky, které jsou doslova tím jediným, co vás bude dělit od přežití nebo od proměnění se ve večeři někoho jiného.

Než se pustíte do hraní, nejdříve si nastavte výherní automat podle vlastních možností. Doprovodnou hudbu je možné vypnout, hlavně pokud se vám zdá, že se neustále opakuje. Využít můžete také tlačítka pro nastavení hraní s maximální sázkou a jednoduše tak nastavit vaši sázku na 50 mincí. Pokud ale rádi při hraní děláte ještě něco jiného, využijte spíše automatickou hru. Válce budou roztáčeny automaticky za vás a vy jen sledujete vaše výhry. Automatickou hru můžete vypnout kdykoli chcete. Celý tento výherní automat byl zasazen do velmi primitivního kamenného obydlí a rozkládá se na 5 válcích se třemi řádky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují symboly hracích karet v hodnotě od 9 až po eso. Tyto symboly jsou ale sladěny s tématem a jejich písmena a čísla jsou proto vytesány do kamene. Mezi další symboly patří hnízdo s vejci, které patří prehistorickým ptákům. Narazit také můžete na primáta, muže s palicí a další zajímavé symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti