Menu

Spartania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Spartania

Spartania Automat Online ZdarmaVýherní automat Spartania obsahuje celkem 5 válců a 30 výherních linií. Nejedná se o progresivní výherní automat, ale překvapí vás jeho 3D grafická stránka se scatter symboly, násobiteli a wild symboly, které vám přinesou výhry až v hodnotě 12500 mincí. Automat si můžete zároveň zahrát na iPhonech i telefonech s operačním systémem Android. K dispozici máte pět válců se třemi řádky.

Spartania Automat Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu je inspirováno antickým Římem. Narazíte například na symboly, které mají excelentní grafiku a vytvoří z tohoto automatu pohodovou hru pro každého hráče. Všechny symboly jsou 3D a reprezentují všechny možné prvky, které byly v antickém Římu velmi ceněné.

Herní symboly

Tento výherní automat například obsahuje obrovský portrét samotného Caesara, který hráče při hraní automatu povzbuzuje. Pokud necháte hru na chvíli běžet bez roztočení válců, tak Caesar vyjádří svoji nespokojenost a nudu. Sparťani byli známí tím, že do Říma přicházeli jako vojáci připravení k bitvě. Oživte si tak tímto zábavným výherním automatem také trošku historie.

Hráči si tento výherní automat mohou zahrát již s jedním centem a nejvíce je možné vsadit jeden dolar. Celková vsazená částka tak může mít hodnotu maximálně 150 dolarů, díky kterým hráči mohou dosáhnout na ty nejvyšší možné výhry.

Speciální herní funkce

Jakmile stisknete tlačítko spin, můžete mít štěstí a vytočit si násobitele výher, který může na válce odněkud vyskočit. Vytvořená výherní kombinace tak může být vynásobena od 1 do 5 nad rámec její normální hodnoty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti