Menu

40 Shining Jewels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

40 Shining Jewels

40 Shining Jewels Automat Online Zdarma40 Shining Jewel je výherním automatem, jehož hlavní téma jsou šperky a vytvořila ho pro vás společnost Casino Technology. Tento výherní automat byl speciálně určen pro drobné hráče a naprosté začátečníky, kteří se nechtějí do hraní výherních automatů vrhnout po hlavě, ale chtějí si zahrát bez zbytečně vysokého rizika.

40 Shining Jewels Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 40 výherních linií. Jakmile roztočíte jeho válce, tak se před vámi jednotlivé symboly promíchají, protočí a poté se zastaví na herní obrazovce tak, aby vám mohli vyplatit výhry. Sázky, které si v tomto výherním automatu můžete vsadit, znamenají vsazení pouze jedné mince na každou výherní linii. Hodnota mincí se ale může pohybovat od 1 do 10 centů. Znamená to, že nejvyšší celkovou sázkou jsou 4 dolary na jedno zatočení.

S nízkými sázkami budou nízké i výhry. Tím nejhodnotnějším symbolem je klasicky šťastná sedmička, která vám může vyplatit výhru až v hodnotě 1000 mincí. Získat tak můžete alespoň 100 dolarů, ale pouze v případě, že jich spojíte pět. Tento výherní automat obsahuje také wild symbol a scatter symbol. Wild symbolem je královská koruna, která je ozdobena spoustou drahých kamenů. Tento symbol funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak doplnit neúplné výherní kombinace. Při využití wild symbolu budou navíc výhry vynásobeny 2x.

Speciální herní symboly

Scatter symbolem je truhlice, která je plná pokladů. Za pět těchto symbolů zobrazených kdekoli na válcích získáte 20 000 mincí. 4 scatter symboly vám přinesou 800 mincí a 3 scatter symboly se rovnají 50 mincím. Pokud se nechcete do hraní tohoto automatu vrhnout rovnou s vlastními penězi, můžete si ho nejdříve vyzkoušet zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti