Menu

Barn Ville

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Barn Ville

Hrací Automat Barn Ville Online ZdarmaVýherní automat Barn Ville je v podstatě stíracím losem. Hráči se v tomto výherním automatu musí dostat na farmu, kde se mohou setkat se všemi domácími zvířaty, jako jsou prasata, kozy, koně a osli. Cílem této hry je dosáhnout na tu nejvyšší výhru, která má hodnotu 100 000 mincí. Automat má celkově velmi atraktivní grafiku v kresleném stylu, která vám nabídne odpočinkovou a mírumilovnou atmosféru s jasně slunnou oblohou. Farma je místem, kde všechna tato zvířata žijí, pozorně se ale dívejte a možná naleznete i skryté násobitele.

Hrací Automat Barn Ville Online Zdarma

 

Při hraní tohoto výherního automatu na hráče čeká i jackpot. Hrát je při tom možné i na tabletech nebo mobilních telefonech. Celá herní akce se odehrává na běžném herním poli o velikosti 3×3 a jednotlivá pole mají podobu okének ve stodole. Na tomto herním poli je umístěno 9 symbolů. Pokud chcete začít hrát, tak nejdříve nastavte hodnotu vaší sázky a poté zakupte jeden stírací los.

Jak hrát

Tento výherní automat má velmi jednoduchou ale přitom velmi atraktivní grafickou stránku. Nastavení sázky a zakoupení stíracího losu je velmi jednoduché. Stačí kliknout na tlačítka plus nebo mínus a hodnota sázky se bude pohybovat nahoru nebo dolů. Pokud nechcete do hry investovat vlastní peníze, tak si můžete zahrát i zdarma.

Poté, co se rozhodnete, kolik chcete do hraní vsadit, stačí už jen zakoupit stírací los. Hra začne automaticky. Vaším úkolem je kliknout na jednotlivá okénka a odhalit zvířata, která se za nimi skrývají. Celou hru urychlíte, pokud zvolíte automatické otevření všech okének najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti