Menu

Asteroids

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Asteroids

Automat Asteroids Online ZdarmaVýherní automat Asteroids je hrou, která vás vezme na výlet do vesmíru, stačí jen opravdu chtít. Tento výherní automat je inspirovaný klasickou video hrou z osmdesátých let minulého století, která se jmenuje Asteroids od společnosti Atari. Tato hra je kultovní arkádovou hrou, kterou si nyní můžete zahrát i v podobě výherního automatu.

Automat Asteroids Online Zdarma

Válce tohoto automatu nejsou stejné a jejich vzhled je poněkud retro, ale to se u této hry může jen a jen očekávat. Jako symboly jsou zde vesmírné rakety a symboly z původní video hry, které můžete vidět na pozadí. Válce a celý ovládací panel jsou na druhou stranu velmi moderní. V tomto výherním automatu uvidíte skvělý kontrast mezi současnými elementy a původními asteroidy. Abyste si ale automat mohli zahrát, tak musíte nejdříve nastavit své sázky a poté roztočit válce. Nastavit můžete také automatickou hru a válce se pak budou točit automaticky za vás. K získání výher vám poslouží celkem 720 výherních linií.

Funkce tohoto výherního automatu jsou velmi přímočaré. Wild symbol slouží jako náhrada za všechny ostatní herní symboly. Jakmile se na válcích objeví wild symbol, který může pomoci vytvořit výherní kombinace, tak se na svoji pozici přilepí a pomůže vám získat re-spin zdarma. Vaším úkolem je dávat pozor na vaši planetu a ochraňovat ji před mimozemšťany. Scatter symbol vám v tomto automatu nabídne 30 spinů zdarma a několik různých násobitelů. Pokud se vám při hraní daří, tak svoji sázku dokážete vynásobit i 10x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti