Menu

Ooga Booga Jungle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ooga Booga Jungle

Výherní Automat Ooga Booga Jungle Online ZdarmaVýherní automat Ooga Booga Jungle je hrou zasazenou do samého srdce divoké džungle. V tomto výherním automatu můžete poznat všechna divoká zvířata, která na vás zde čekají s mnoha skvělými výhrami.

Výherní Automat Ooga Booga Jungle Online Zdarma

O tématu tohoto výherního automatu zdarma není naprosto žádných pochyb. Nachází se totiž mezi spoustou tropických rostlin, zeleně a husté vegetace. Když začnete tento výherní automat hrát, tak se budete cítit, jako byste vstoupili do zeleného království, ve kterém nezahlédnete nic jiného než listy, rostliny a stromy. Válce jsou zde umístěny mezi bambusové tyče a po každé straně se nachází jedna pochodeň, která vám poskytne příjemné teplo. Jako symboly zde slouží zvířata, která je v džungli běžné zahlédnout. Uvidíte také Tarzana, leguány, divoká prasata, mandrily a hyeny.

Jak hrát

Než se rozhodnete zahrát si tento výherní automat s opravdovými penězi, můžete si ho vyzkoušet zdarma. V tomto výherním automatu můžete vyhrát celkově až 100 000 dolarů, což je ten nejvyšší nabízený jackpot. K dispozici je ale i spousta jiných zajímavých výher. Když spojíte alespoň pět symbolů na aktivní výherní linii, tak můžete získat od 1000 až do 10 000 mincí. Výhry získáte již za dva spojené identické symboly, ale čím více spojených symbolů, tím vyšší bude vaše výhra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti