Menu

Candy Land PariPlay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Candy Land PariPlay

Candy Land PariPlay Automat Online ZdarmaJakmile se pustíte do hraní tohoto výherního automatu online Candy Land, změníte se na dítě, které právě vstoupilo do obrovské cukrárny. Naprosto celé válce jsou obaleny cukrem. Candy Land vám tak přinese spoustu zábavy, barev a veselé nálady. Celou hrou vás bude doprovázet perníkový panáček s blankytně modrými knoflíky a červeným motýlkem, kterého zahlédnete v pravém dolním rohu herní obrazovky.

Candy Land PariPlay Automat Online Zdarma

 

Jakmile spustíte tento výherní automat, tak můžete začít hledat vaše sladké odměny, které jsou opravdu všude. Abyste získali výhry, tak na válcích musíte zobrazit tři stejné herní symboly. Tento úkol může být těžší, než si myslíte, ale na druhou stranu přinese opravdu skvělé výplaty.

Herní symboly

Jednotlivými symboly tohoto automatu jsou zelené bonbóny, točené bonbóny, lízátka a třešně. Nechybí zde ani zástupce tradičních symbolů v podobě čokoládové tyčinky. Každá sladkost vám nabídne konkrétní výhru a tím nejhodnotnějším symbolem je lízátko. Za tyto symboly získáte jackpot. Navíc je ovládání hry velmi jednoduché a pro zobrazení jednotlivých výher ani nemusíte otevírat tabulku výplat, protože ta je zobrazena rovnou na hrací obrazovce.

Herní funkce

Jelikož má tento výherní automat pouze tři válce, není zde příliš mnoho co vysvětlovat ohledně jeho nastavení. Na pravé straně obrazovky můžete nastavit svoji sázku a můžete využít i tlačítka pro automatickou hru s maximální sázkou. Nebudete moci přidat žádné výherní linie ani žádné dodatečné válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti