Menu

Frosty Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Frosty Fortune

Automat Frosty Fortune Online ZdarmaFrosty Fortune je výherním automatem ve formě stíracích losů. Tématem tohoto výherního automatu je iglú a roztomilí tučňáci. Toto téma je naprosto skvělé pro všechny hráče, kteří upřednostňují jednoduchou a zároveň prostou hru. Automat Frosty Fortune vám snadno připomene klasické stírací losy, které byly k zakoupení v kamenných kasinech a jsou vhodné i pro hráče, kteří nemají absolutně žádné zkušenosti. Cíl tohoto výherního automatu je jednoduchý, musíte spojit tři tučňáky a vyhrajete.

Automat Frosty Fortune Online Zdarma

 

Výherní automat Frosty Fortune nechá hráče vsadit si jakoukoli částku od 0,10 mincí. Maximální cena každé karty je pak 10 mincí. V tomto výherním automatu se nakupují jednotlivé stírací losy a tak zde nejdou žádné výherní linie. Vaše výhry jsou ale okamžité a přináší spolu spoustu náhodných jackpotů.

Jak vyhrát

Celou touto automatovou hrou vás bude doprovázet tučňák, který vám bude připomínat, jak vysokou výhru můžete získat při spojení tří tučňáků. Vaším úkolem bude postupně otevírat jednotlivá iglú a podívat se, jaké symboly skrývají uvnitř. Výhry získáte za symboly tučňáků, jejich hodnota bude náhodná a neodpovídá žádnému přednastavenému vzoru.

Tento výherní automat obsahuje velmi drobné výhry. Se třemi šťastnými tučňáky se budete radovat také. Hrát můžete, jak dlouho chcete, a pokud vám přeje štěstí, tak můžete dosáhnout i na nejvyšší jackpot v hodnotě 100 000 liber.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti