Menu

Monte Carlo Classic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Monte Carlo Classic

Automat Monte Carlo Classic Online ZdarmaMonte Carlo Classic je výherní automat vytvořený v tradičním stylu, který se vám bude zamlouvat v případě, že máte rádi ovocné automaty. Tento výherní automat ale obsahuje i několik zvratů a nabízí i spoustu okamžitých výher.

Automat Monte Carlo Classic Online Zdarma

 

Tento výherní automat oživuje běžné ovocné téma hracích automatů, ale propůjčuje tomuto tématu mnohem jiný a zcela moderní nádech. Narazte na všechny symboly, které očekáváte. Těšit se tak můžete na živou grafickou stránku, šťastné sedmičky, bary, koňské podkovy, jahody, melouny a třešně.

I tento výherní automat nabízí nízké symboly, které vám vyplatí pouze základní výhry. Sofistikovanost propůjčují vzhledu tohoto automatu online i symboly kostek a hvězd. Ovládací prvky automatu jsou velmi jednoduché. Hru pak nedoprovází žádný přehnaný soundtrack, ale užijete si pouze autentických zvuků roztáčení válců, které vám jsou jistě známé.

Herní funkce

Tento výherní automat zdarma je v podstatě replikou klasických ovocných automatů a vše se zde nachází rovnou na herní obrazovce. Tabulka výplat je například vyobrazena na vrchní části obrazovky, takže nemusíte vaši hru nikdy přerušovat pro zjištění vašich odměn.

Pro získání výher musíte spojit minimálně tři stejné symboly. Pouze symbol třešní vám vyplatí výhry za jeden i za dva nalezené symboly na výherní linii. Tento výherní automat má tři různé úrovně sázek, o kterých se můžete rozhodnout sami. Nejlepší je ale vždy vsadit tu nejvyšší částku. Jackpot v tomto výherním automatu získáte za vytvoření výherní kombinace ze tří šťastných sedmiček.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti