Menu

Honey Money PariPlay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Honey Money PariPlay

Výherní Automat Honey Money PariPlay Online ZdarmaVe výherním automatu Honey Money bude vaším úkolem spojovat různé symboly, za které následně získáte své výhry.

Výherní Automat Honey Money PariPlay Online Zdarma

 

Tento výherní automat začíná výběrem hodnoty sázky, kterou do něho chcete vložit. Sázky se mohou pohybovat v rozmezí od 0,10 do 10,00 mincí. Hraje se na hracím poli, které obsahuje dvě řady s 8 buňkami v plástvi. V průběhu hry musíte vybrat jednu buňku z horní řady a poté jednu buňku z dolní řady a zjistit, zda se shodují. Při získání písmen, které dají dohromady slovo HONEY, získáte od 1 do 50 násobku vaší sázky. Za spojení písmene M, včelího úlu nebo květin vyhrajete postupně 100x, 200x a 1000x hodnotu vaší sázky. Tu nejvyšší nabízenou výhru vám ale přinesou dva symboly hvězdy, které vám vyplatí od 10 000x až do 100 000x hodnotu vaší sázky.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje tlačítko pro zamíchání karet, kterým jednotlivé hrací karty promícháte. V horním levém rohu jsou pak umístěny dvě karty, na kterých je zobrazen váš poslední tah. Při hraní tohoto výherního automatu budete neustále cítit ruch včelího úlu a definitivně se jedná o jednu z těch nejsladších automatových her na trhu. Běžně tento výherní automat naleznete v sekci stíracích losů.

Jackpot výherního automatu Honey Money má hodnotu 100 000. Včelí úl má hodnotu 10 000 dolarů, květiny mají hodnotu 2 000 dolarů, M vám přinese 1000 dolarů, za Y získáte 500, za E 100, N vám přinese 50 dolarů, 20 dolarů vyhrajete za písmeno O a nakonec je zde H, které vám vyplatí 10 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti