Menu

Robin Dude

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Robin Dude

Automat Robin Dude Online ZdarmaVýherní automat Robin Dude je hrou, která vám nabízí okamžité výhry ve stejné formě, jako obrázkové stírací losy. Hlavním protagonistou tohoto výherního automatu je Robin, jehož přízviskem zde není Hood, ale Dude. I tak ho ale můžete přesvědčit k vystřelení šípu na terč a vyhrát tak až 100 000 mincí. Robin může běžně vystřelit celkem třikrát a hodnota sázek se pohybuje od 1 do 10 mincí. Vaši výhru získáte pokaždé, když se strefí do terče.

Automat Robin Dude Online Zdarma

 

Chcete si tento výherní automat zahrát? Stačí ho spustit a nastavit si hodnotu sázek. K tomu jednoduše využijete šipky nahoru a dolů. Po nastavení sázky k vaší spokojenosti už jen stačí kliknout na ikonu Robina, který se připraví ke střelbě a na váš povel vystřelí. Robin vystřelí celkem až tři šípy a vy vyhrajete při každém jeho zásahu.

Herní funkce

Tento výherní automat nabízí funkci automatické hry a tři velmi vysoké jackpoty. Abyste vyhráli, tak se musíte snažit strefit do terče. Tento výherní automat obsahuje velkou dávku interakce a má vám rozhodně co nabídnout. Řadí se tak mezi online hry, které svým hráčům během hraní poskytnou nejen skvělé výhry, ale i spoustu opravdové zábavy. Tento výherní automat pro vás bude naprosto novým zážitkem na poli hracích automatů a určitě se k jeho hraní budete rádi vracet.

Co se týče vzhledu automatu, tak jeho vizuální prvky vypadají docela staře a veškerý děj se odehrává v lese. Terč má klasickou bílou, červenou, modrou a žlutou barvu. Pro získání těch nejlepších výher musí Robit trefit žlutou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti