Menu

Black Widow PariPlay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Black Widow PariPlay

Black Widow PariPlay Automat Online ZdarmaAutomat Atari Black Widow je video automatem plným hmyzu, který byl vycvičen pro válku. Nastavení tohoto výherního automatu je opravdu originální a nabízené výhry se při vhodném způsobu hry stanou realitou. Zde máte nejlepší návod na to, jak v této bitvě uspět a dostat se až k vytouženému zlatu.

Black Widow PariPlay Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Atari Black Widow má moderní a plynulé animace s grafikou na té nejvyšší technické úrovni. V tomto výherním automatu tak máte možnost užít si jedinečné herní prostředí. Hra se odehrává v džungli, proto se všude kolem válců nachází stromy a jiné rostliny. Mezi nimi se na zem dostává pouze několik slunečních paprsků. Hlavní postavou je ale obří pavouk, který má nasazenou helmu a nese brnění na celém těle.

Automat Atari Black Widow má velmi jednoduchá a přímá pravidla. Pokud dojde k bitvě, tak nemusíte plýtvat vaším drahocenným časem. Jen se řiďte stanovenými pravidly a budete připraveni dát se do hraní. K dispozici budete mít celkem 5 válců a 25 výherních linií. Při získání té správné výherní kombinace bude vaší odměnou peněžní výplata. Hodnotu vsazených mincí si můžete upravit tlačítky + a -, které naleznete v ovládacím panelu. Pokud chcete, tak můžete využít i režim automatické hry, který bude točit válci za vás.

Tento výherní automat obsahuje dvě různé kategorie symbolů. První kategorií jsou klasické karetní symboly. Jedná se o eso, krále, královnu, kluka a desítku. Tyto symboly mají pouze nižší výplaty v hodnotě od 5 do 150 kreditů. Výherní kombinaci musí tvořit vždy 3, 4 nebo 5 identických symbolů. Druhou kategorií symbolů je hmyz. Narazíte na šváby, kudlanky a mravence, za které získáte až 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti