Menu

Sweetie Land

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sweetie Land

Automat Sweetie Land Online ZdarmaSnad každý miluje sladké bonbóny a asi mezi každou generací se traduje nějaká pohádka o nádherném cukrovém království. Výherní automat Sweetie Land je zasazen právě do takového království, které je celé obalené v cukru.

Automat Sweetie Land Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců s 25 výherními liniemi a kamkoli se podíváte, uvidíte nějaká cukrátka. Pokud tedy máte chuť na sladké, tak jste na tom správném místě. Na pozadí automatu se nachází vysoké hory pokryté lízátky, které vyrůstají z cukrové vaty představující křoví.

Vrcholek hory je pokryt cukrovou polevou, která zde existuje místo sněhu. Na spodní straně válců je pak řeka plná čokoládového fondánu. Jednotlivé válce jsou orámovány cukrovými špalky a na jejich stranách se nachází čísla označující jednotlivé výherní linie. Jakmile se pustíte do hraní tohoto výherního automatu, začnou se vám zaručeně sbíhat sliny na sladké.

Herní symboly

Na válcích se nachází sušenky, které fungují jako symboly písmen. Na vrcholku jednotlivých sušenek narazíte na zmrzlinové sendviče, cukrové panáčky a cukrové špalky. Mezi další symboly patří zmrzlinové kornouty a ovocné bonbóny. Vizuální stránka automatu je opravdu senzační.

Herní prostředí tohoto hracího automatu je obaleno v cukru a nabízí velmi jednoduchou hru, která má sladěné naprosto všechny herní prvky. Na displeji automatu budete mít zobrazené vaše výhry, sázky a herní zůstatek. Vaši sázku můžete upravit pomocí tlačítek plus a mínus.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti