Menu

Hot Blizzard

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Blizzard

Výherní Automat Online Hot Blizzard ZdarmaUž jste hráli tolik tematicky laděných výherních automatů, že se chcete vrátit ke starým dobrým ovocným automatům? Tak už nehledejte dál, protože lepší příležitost, než rozpoutat tuto horkou bouři, nenajdete. K dispozici máte 5 válců, které jsou naplněny ovocnými symboly. Tempo hraní je svižné. Jakmile válce roztočíte, tak to trvá pouze jednu nebo dvě vteřiny, než se jednotlivé symboly na válcích umístí. Ovládání je také velmi intuitivní. Další věcí, která se vám na této automatové hře bude líbit, je malý počet prvků, které mohou odvést vaši pozornost. Jde opravdu jen o čistý výherní automat zdarma s malou dávkou jakýchkoli zvratů. Zamilují si ho tedy hlavně hráči, kteří chtějí pořádně zatočit válci. Na konci hry na vás nečekají žádná nepříjemná překvapení.

Výherní Automat Online Hot Blizzard Zdarma

 

Každý tvůrce výherních automatů zdarma vlastní alespoň jeden retro výherní automat určený pro tradiční hráče. A tento výherní automat přiláká velkou spoustu hráčů. V nabídce ale je scatter symbol, který vám za správnou výherní kombinaci aktivuje až 30 spinů zdarma. Normálně můžete vyhrát až 25 000 dolarů, ale při spinech zdarma na vás čeká až 30násobek vaší sázky. Stačí hrát s maximální možnou sázkou. Hazardní bonus je také velmi jednoduchý a možná vám připomene matrix. Před vámi se objeví červený a černý knoflík. Mezi nimi se nachází karta otočená rubem nahoru. Karta se postupně mění a vaším úkolem je uhodnout její správnou barvu. Pokud se vám to podaří, tak vyhrajete dvojnásobek. Možností na uhodnutí té správné barvy je celkem pět v řadě.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti