Menu

Chicago TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chicago TH

Automat Chicago TH Online ZdarmaChicago je výherním automatem s 5 válci a 9 výherními liniemi. Tento automat s opravdu fascinujícím tématem byl zveřejněn v roce 2016 a vsadit si v něm můžete od 0,5 do 50 dolarů. Při troše štěstí na vás pak čeká výhra až v hodnotě 250 000 dolarů. I kdybyste se k této výhře nedostali, tak se nic neděje. Výhry nabízené tímto automatem jsou velmi štědré. Nechybí samozřejmě ani speciální funkce. Scatter symbol vám přinese 10 spinů zdarma, při nichž budou všechny vaše výhry vynásobeny 2x. Další skvělou věcí na tomto výherním automatu je jeho sofistikovaná grafická stránka. Naleznete zde naprosto všechny typické věci, které se Chicaga týkají, ale překvapivě jsou v kreslené podobě. Dalším skvělým detailem tohoto výherního automatu zdarma je jeho velmi hladký průběh. Na rozdíl od jiných výherních automatů, které si vytváří své vlastní tempo, je tento výherní automat velmi intuitivní. Jakmile stisknete tlačítko spin, tak se roztočí a zastaví se vždy v tu správnou chvíli, což je skvělé.

Automat Chicago TH Online Zdarma

 

Další vlastností automatu je, že vaše výhry nepřičte automaticky na váš herní účet a nemůžete pokračovat v hraní, pokud nezmáčknete tlačítko collect. To vám při hraní na tomto hracím automatu zdarma pomůže lépe sledovat vaše výhry a ztráty. Na válcích automatu na vás čekají symboly časovaných bomb, zbraní a hotovosti, které vám přinesou spoustu zábavy. Mezi nimi je i symbol muže držící zbraň, který doslova nese nápis Scatter. Pokud se tyto symboly objeví v té správné výherní kombinaci, tak očekávejte opravdu nádherné výhry. Navíc je tento výherní automat jedním z těch automatů, které se snaží přinést hráčům extra příležitosti na získání ještě více výher. Čím více wild symbolů na válcích zobrazíte, tím více budete mít šancí na získání pořádných výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti