Menu

Bikini Beach

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bikini Beach

Bikini Beach Automat Online ZdarmaVýherní automat Bikini Beach se rozkládá celkem na 5 válcích se 30 výherními liniemi. Mimo jiné na vás ale čekají také bonusová kola s wild symboly. Než se ale pustíte do hraní, tak si budete muset nastavit své sázky. Počet výherních linií tohoto výherního automatu je nastavitelný, proto si můžete sami zvolit, s kolika výherními liniemi chcete hrát. Aktivovat můžete 1, 5, 10, 15 nebo 30 výherních linií. Změnit lze také úroveň sázek od 1 do 5. Maximální sázka tak činí 50 mincí.

Bikini Beach Automat Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu online je doprovázeno relaxační hudbou, která hraje na pozadí a sem tam můžete zaslechnout i zvuk moře. Grafická stránka automatu je velmi jednoduchá, ale skvěle splňuje svůj účel a vypadá velmi odpočinkově. Vypadá to, jako by jednotlivé válce byly umístěny na dřevěné plážové lehátko. Symboly skvěle odpovídají tématu tohoto video automatu a díky ženě v bikinách, které se také objeví na herní obrazovce, má tento výherní automat i nádech hry pro dospělé.

Speciální herní funkce

Za alespoň tři symboly houpačky aktivujete spiny zdarma. Při spinech zdarma se na druhém, třetím a čtvrtém válci může objevit expandující wild symbol. Tento wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů. Za tři nebo více bonusových symbolů žlutých plavek aktivujete plavkovou bonusovou hru. V rámci této bonusové hry se dostanete na zvláštní herní obrazovku, kde si musíte vybrat mezi nabízenými plavkami. Každý kousek má svoji hodnotu, tak se snažte najít ten nejhodnotnější plavkový díl.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti