Menu

Dragon Lady

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dragon Lady

Dragon Lady Automat Online ZdarmaDragon Lady je dalším úspěšným výherním automatem zdarma, který vypráví o čínských legendách. Tvůrcem tohoto úžasného výherního automatu zdarma je vývojářská společnost GameArt. Na toto téma bylo vytvořeno všeho všudy pouze pár výherních automatů a většina z nich není v mnoha aspektech ani zdaleka tak úžasných, jako je právě tento výherní automat. V tomto dobrodružném výherním automatu zdarma dostanou hráči šanci shledat se se spoustou fantastických symbolů, jako je například dračí dívka, křišťálová koule, zlaté prstýnky, kniha kouzel, truhla pokladů, atd. Všechny tyto předměty mohou hráčům nabídnout různě vysoké výhry. Velikost výher se ale také odvíjí od výše vašich sázek. Takže pokud nejste zrovna začínajícím hráčem, doporučuji vám vsadit si v tomto výherním automatu zdarma vyšší částky. Tento výherní automat zdarma je také dalším pětiválcovým automatem a má celkem 10 výherních linií.

Dragon Lady Automat Online Zdarma

 

V podstatě jde o jeden z těch nejjednodušších výherních automatů zdarma, které kdy vývojářská společnost GameArt vytvořila. Na druhou stranu v tomto automatu ale není příliš mnoho bonusových funkcí a jiných speciálních příležitostí pro jeho hráče. Vyhrát ale můžete spiny zdarma, které jsou rozhodně mnohem štědřejší. Tou nejvyšší výhrou tohoto výherního automatu zdarma je 2000 mincí. Tuto částku můžete vyhrát při vsazení 50 mincí s tou nejvyšší možnou hodnotou. Minimální sázka činí 0,25 mince, takže je tento výherní automat zdarma vhodný i pro nové hráče. Nechybí zde ani wild a scatter symboly a oba tyto symboly mají speciální hodnotu. Scatter symbol navíc aktivuje bonusové spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti