Menu

Egyptian Dreams

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Egyptian Dreams

Výherní Automat Egyptian Dreams Online ZdarmaTento výherní automat není jen dalším obyčejným výherním automatem zdarma. Tento výherní automat zdarma totiž nabízí milovníkům výherních automatů jedinečnou příležitost vydat se na cestu napříč starověkým Egyptem. Egypt je jedním z těch nejoblíbenějších témat jak mezi hráči výherních automatů zdarma, tak i mezi jejich vývojáři. A to platí i pro vývojářskou společnost Habanero, která mimo tohoto výherního automatu zdarma vytvořila i několik dalších výherních automatů se stejným tématem. Tuto cestu byste si ale rozhodně neměli nechat ujít. Přinese vám spoustu potěšení i spoustu nádherných výher. Design tohoto automatu je naprosto skvělý. Výherní automat Egyptian Dreams patří mezi jeden z těch pestrobarevných automatů, které dokáží přilákat opravdu všechny hráče, dokonce i hráče nové.

Výherní Automat Egyptian Dreams Online Zdarma

 

Grafická stránka je plynulá a krásná. To stejné se dá říct i o použitých animacích. Když to shrneme, tak z hlediska designu v tomto výherním automatu zdarma nenajdete jedinou chybičku. Samotná hra je pak také velmi přímá a jednoduchá. Po nastavení úvodní sázky stačí pouze stisknout tlačítko spin a roztočit válce. Možnosti sázek jsou v tomto automatu opravdu široké a změna sázek je velmi jednoduchá. Buďto můžete změnit hodnotu vsazených mincí nebo hodnotu úrovně sázek. Pokud ale chcete dosáhnout na vysoké výhry, musíte hrát s vysokými sázkami. Výhry totiž závisí na vašich sázkách. Tento automat je pětiválcem s 25 výherními liniemi, což je mezi hráči jeden z těch nejoblíbenějších formátů výherních automatů zdarma. V tomto automatu se ale nezapomnělo ani na speciální bonusové funkce. Nabízená mini hazardní hra patří mezi naprosto pohodové funkce a velmi snadno vynásobí všechny vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti