Menu

Mega Jack 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mega Jack 81

Výherní Automat Mega Jack 81 Online ZdarmaHledáte hru, která by vás zavedla na divoký západ? Pokud ano, tak výherní automat Mega Jack 81 je pro vás tím pravým. Tato hra vám při hraní o vysoké výhry vyvolá na tváři úsměv od ucha k uchu. Výherní automat Mega Jack 81 je z dílny Wazdan Gaming, má čtyři válce a sedm nebo 81 výherních linií. Pokud jste již měli možnost hrát výherní automat Mega Jack, tak vám jistě budou některé prvky této hry známé. To se týká hlavně samotného tématu, které je podloženo cestou na divoký západ.

Výherní Automat Mega Jack 81 Online Zdarma

 

Hlavní herní obrazovka je velmi slušná, i když neobsahuje žádné nápadité zvukové efekty nebo animace. Vidět zde můžete živé barvy, které perfektně ladí s pozadím a velmi dobře navržené symboly. Navíc se budou válce během hry plynule otáčet díky použitému nástroji pro vývoj her, kterým je Unity engine. Válce výherního automatu online zdarma Mega Jack 81 jsou vyplněny mnoha symboly, které vám dají dobrý důvod k jejich roztočení. Vaším úkolem je posbírat čtyři stejné symboly červených sedmiček, malin, zvonů, hroznů, zlatých odznaků, melounů, červených býků, nápisů bar a Jacků. Pro tu nejvyšší výhru potřebujete čtyři Jacky na aktivní výherní linii.
Pojďme se teď podívat na možnost mít sedm nebo 81 výherních linií. Na začátku hry jich budete mít sedm, když si však vytočíte Jacka na jakékoli pozici na válcích, bude vám spuštěno 81 výherních linií. Ty budou aktivní pouze na dané kolo a poté ve hře zůstane opět pouze sedm výherních linií. Mimo pomáhání ke zvýšení počtu výherních linií během hry, funguje Jack také jako wild symbol. To znamená, že může nahradit všechny ostatní symboly na jakémkoli místě na válcích a tak každé jeho zobrazení vám přináší ještě více šancí na vyšší a lepší výhru.
Výherní automat Mega Jack 81 od Wazdan Gaming vám zajistí velmi příjemný herní zážitek, protože každé kolo vám přinese štědré výhry. Nabízí skvělou zábavu a je doporučený pro všechny, kteří si ve svém volném čase chtějí zahrát vzrušující hru. Dejte tomuto automatu šanci otestovat vaše štěstí!

One comment

  1. Michal napsal:

    Chci jsi zahrát dekiji

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti