Menu

Silent Samurai

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Silent Samurai

Výherní Automat Silent Samurai Online ZdarmaVýherní automat Silent Samurai si můžete zahrát na 5 válcích s 9 výherními liniemi na platformách společnosti Playtech. Tématem tohoto automatu je epické dobrodružství těchto nebojácných a statečných válečníků z japonské historie. Výherní automat Silent Samurai vám navíc umožní vyhrát jackpot v hodnotě až 5000násobku vaší sázky.

Výherní Automat Silent Samurai Online Zdarma

 

Možnost vyhrát obrovské částky ale není jediným důvodem, proč hráči mají tento výherní automat tak v oblibě. Automat totiž nabízí i bonusovou funkci, díky které si můžete zahrát spoustu spinů zdarma s násobitelem výher.

Automat je časově zasazen do minulosti a nabídne vám tak spoustu historických prvků z japonské kultury. Barevné schéma automatu zahrnuje převážně červenou, zlatou a černou barvu a automat má díky tomu velmi ornamentální nádech a podobá se tradiční architektuře Shinto.

Herní symboly

Mezi jednotlivé symboly tohoto automatu patří i klasické hrací karty, které byly v tomto případě ale upraveny tak, aby obsahovali tradiční japonskou kaligrafii. Mezi další symboly patří například zlatá socha, smrtonosná vrhající hvězda, stará mince, zakroucený drak, který je zároveň wild symbolem a nádherná gejša s květinou, která je scatter symbolem. Symbol tichého samuraje je bonusovým symbolem, na kterém je vidět, jak samuraj drží meč a připravuje se na souboj.

Hodnota sázky na jednu výherní linii se v tomto automatu pohybuje od 0,01 do 5,00 kreditů. Na každou výherní linii je možné si vsadit až 10 mincí, a právě proto je tento hrací automat vhodný i pro hráče s vysokým herním rozpočtem. Nejvyšší sázka činí 450 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti