Menu

Haunted House Habanero

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Haunted House Habanero

Výherní Automat Haunted House Habanero Online ZdarmaTento výherní automat online byl vytvořen exkluzivně pro ty milovníky výherních automatů, kteří hledají automat se skvělým hororovým tématem. Na druhou stranu má tento výherní automat zdarma i svoji zábavnou stránku a může vás tak během hraní kdykoli rozesmát. Tvůrcem tohoto skvělého výherního automatu zdarma je vývojářská společnost Habanero. Jedná se o jednu z těch nejznámějších vývojářských společností, která vytváří vysoce kvalitní a zábavné výherní automaty zdarma. A ani tento výherní automat není žádnou výjimkou. Kvalita tohoto automatu je velmi vysoká. Jeho grafická stránka, animace a i další mediální prvky jsou jednoduše úchvatné a skvěle se k tématu automatu hodí. Automat je navíc přímo napěchovaný vším, co se k domu hrůzy pojí. Narazíte zde na příšery, podivná stvoření a strašidelné budovy.

Výherní Automat Haunted House Habanero Online Zdarma

 

Některé z těchto oblud a strašidel vám mohou být povědomé z filmů nebo televizních seriálů. Mimo to, že vás příjemně vystraší, vás ale tyto nádherné symboly učiní naprostými boháči. Ke každému symbolu se pojí hned několik odměn. Tím nejhodnotnějším symbolem je samozřejmě symbol Frankensteina, který vám dokáže vyplatit až 10 000 mincí. Zároveň se jedná i o wild symbol tohoto automatu. V automatu se ale nachází i další wild symbol, kterým je upír. Společně vám tyto dva wild symboly nabídnou ten nejvyšší jackpot automatu, který má hodnotu 20 000 mincí. Tuto částku můžete získat při každém zatočení válci. Ve výherním automatu Haunted House zdarma nechybí ani scatter symbol, který má podobu právě domu hrůzy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti