Menu

Burning Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Burning Hot

Hrací Automat Burning Hot Online ZdarmaBurning Hot je video automat od společnosti Euro Games Technology s ovocným tématem ve kterém naleznete tradiční symboly sedmiček a barevné ovocné symboly. Jedná se o výherní automat zdarma, který obsahuje scatter symboly ve formě fialové hvězdy a znaku dolaru. Dalším speciálním symbolem ve hře je expandující wild symbol v podobě čtyřlístku. Před roztočením válců tohoto výherního automatu zdarma si musíte nejdřív zvolit vaši sázku. Burning Hot má 5 fixních výherních linií a maximální hodnota mince je 1. Zahrát si můžete také další hry od EGT jako například Flaming Hot a 40 Super Hot.

Hrací Automat Burning Hot Online Zdarma

 

Tento výherní automat od společnosti EGT nabízí možnost automatické hry a dále také 5 přednastavených sázek umístěných přímo pod válci. Ve hře naleznete bonusovou hazardní hru a náhodně spouštěnou bonusovou hru zvanou Jackpot Cards. Tato hra obsahuje i jiné symboly, než jen ovocné, jako například třílístek, symbol dolaru, hvězdu a zvon. Po grafické stránce je hra velmi zajímavá a atraktivní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti