Menu

Golden Unicorn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available

Game Details

Golden Unicorn

Hrací Automat Golden Unicorn Online ZdarmaGolden Unicorn je impresivní výherní automat zdarma, který vás na první pohled naprosto pohltí. Samotný název tohoto automatu funguje jako silný magnet, který dokáže přitáhnout náruživé hráče výherních automatů zdarma z celého světa. Tento výherní automat zdarma vytvořila vývojářská společnost Habanero, což je důvodem jeho obrovské kvality. Základní design má blíže ke klasickým výherním automatům, ale i tak se nejedná přímo o klasický výherní automat zdarma. Použité symboly prezentují zlatou éru výherních automatů. Grafická stránka a animace jsou jednoduše ohromující a jejich design je opravdu komplexní. I když jsou opravdu jednoduché, vypadají nádherně a lákavě.

Hrací Automat Golden Unicorn Online Zdarma

 

A co je nejdůležitější, skvěle se k tématu hodí. To stejné můžeme říct i o audio stránce automatu. Největším pokladem tohoto automatu je ale jeho ovládací panel, který je umístěn ve spodní části hrací obrazovky. Obsahuje naprosto vše, co si hráči výherních automatů mohou od kvalitního výherního automatu zdarma přát. Ovládací panel můžete využít ke změně počtu aktivních výherních linií, hodnoty sázek, úrovně sázek a počtu kol režimu automatické hry. Narazíte i na tlačítka aktivující hru s maximální sázkou, automatickou hru a hazardní hru. Další velmi důležitou volbou je tlačítko informací, pod nímž naleznete tabulku výplat a informace o jednotlivých bonusech. Tento výherní automat zdarma má celkem 5 válců a 25 výherních linií. Mimo jiné vás čekají wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti