Menu

Lucky 3 Penguins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky 3 Penguins

Lucky 3 Penguins Automat Online ZdarmaVýherní automat Lucky 3 Penguins je klasickým hracím automatem s tématem arktické krajiny. Prostředí automatu obsahuje spoustu ledovců a roztomilých obyvatelů. Co se týče běžných prvků výherních automatů, tak se nejedná o žádnou výjimku. Jedinou zvláštností je nádherné zvířecí téma s několika prvky, které si zaslouží bližší vysvětlení.

Lucky 3 Penguins Automat Online Zdarma

 

Pozadí tohoto výherního automatu tvoří oceán pokrytý ledem, který se nachází daleko na severu blízko severního pólu. Na pozadí automatu také můžete zahlédnout obrovský ledovec tyčící se do noční oblohy. Tento ledovec a noční oblohu osvětluje nádherná aurora. Tučňáci jsou zde ve skupince a plují na jedné ledové kře.

Všechny válce tohoto automatu jsou zmrazené a i každý symboly se zobrazuje jako ledová kostka. Design jednotlivých symbolů je jednoduchý a vypadají jako vytržené z nějakého kresleného komiksu. Někomu se to může dokonce zdát mírně ujeté, ale celková atmosféra vyzařující z tohoto automatu je klasická, až snad na několik málo prvků.

Celý tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi. Všechna ovládací tlačítka tohoto automatu se nachází pod válci. Než se pustíte do točení válců, věnujte svoji pozornost nastavení svých sázek. Na každou výherní linii si můžete vsadit od 1 do 25 mincí. Po nastavení svých sázek se můžete již v klidu věnovat hře.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří eso, král, královna a kluk. Tematické symboly představují kraba, rybu, chobotnici a langustu. Tím nejhodnotnějším symbolem je tuleň, který vám vyplatí 1000x hodnotu vaší sázky. Stačí na jedné výherní linii zobrazit pět tuleňů najednou. Tučňák je wild symbolem automatu a dva tučňáci jsou scatter symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti