Menu

The Story of Alexander

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Story of Alexander

Hrací Automat The Story of Alexander Online ZdarmaThe Story of Alexander je výherní automat zdarma od vývojářské společnosti EGT, který vás zanese zpět do Alexandrijské éry. Alexandrie a záhady této dávné doby čekají jen na vás. Tento automat je zkrátka jednou z těch her, které si nějakým způsobem dokázali zachovat nádech klasických automatů i přes to, že jsou naprosto moderní. Automat se odehrává na 5 válcích s 50 fixními výherními liniemi. Znamená to, že máte spoustu šancí na zadání vašich sázek. Pro hráče, kteří rádi hrají ve velkém, je zde spousta šancí pořádně si napakovat kapsy a ke hře se budou chtít vracet a vracet. Vsadit si můžete 50, 100, 250, 500 nebo 1000 kreditů, takže pokud preferujete nízké sázky, není tato hra určená právě vám.

Hrací Automat The Story of Alexander Online Zdarma

 

Už určitě víte, že Alexandr zabírat jiná území. Asi právě proto si na pozadí tohoto automatu budete moci prohlédnout nádherné scenérie. Grafická stránka není na té nejvyšší úrovni, na kterou jsme u ostatních výherních automatů od společnosti EGT zvyklí, ale při hře to vůbec nevadí. Alespoň budete mít šanci pořádně se soustředit pouze na samotnou hru a nebudete se ničím jiným rozptylovat. Nicméně jedna věc se zde zapřít nemůže a tou je ohromný smysl pro detail.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti