Menu

Treasure Run

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasure Run

Treasure Run Automat Online ZdarmaTreasure Run je jednoduchý automat zdarma online, ve kterém je vaším cílem jen najít poklad. Čím blíže se ale budete nacházet, tím těžší bude vaše cesta. Tento výherní automat se třemi válci je poněkud staršího typu, takže ho zřejmě ocení hlavně starší a zkušenější hráči. Jednotlivé symboly se navíc na válcích neobjeví vždy v perfektních liniích, ale to považujeme jako účel, který má tomuto výhernímu automatu zdarma dodat ten pravý nádech klasických retro automatů. Pro roztočení válců jednoduše stiskněte tlačítko Spin, které se nachází ve spodním pravém rohu obrazovky. Když získáte výherní kombinaci, tak to jednoduše poznáte, protože se skrz ní objeví čára, která jednotlivé symboly spojí.

Treasure Run Automat Online Zdarma

 

Maximální výplatou tohoto výherního automatu je 120 000 dolarů, ale tím nejlepším na tomto výherním automatu zdarma je symbol modrého diamantu, který je wild symbolem. Jedná se o jednoduchý výherní automat s herním polem o velikosti 3×3, proto je přítomnost modrého diamantu velmi lukrativní záležitostí. Pokud se vám tento symbol podaří na válcích zobrazit, tak se můžete těšit na tuny skvělých výher. Vaše výhry a stav účtu si můžete kdykoli zkontrolovat v levém dolním rohu herní obrazovky. V této nádherné hře s tou správnou dávkou funkcí si můžete vsadit již od 0,10 dolarů. Je ale také důležité zmínit, že herní obrazovka je rozdělena na dvě části. Na pravé straně uvidíte bary a diamanty, ale na levé straně se odehrává ta pravá akce. Ovládat celou hru můžete pomocí ovládacích tlačítek umístěných ve spodní části herní obrazovky. Pokud se chcete o symbolech dozvědět něco více, tak klikněte na tlačítko Info. Před vámi se objeví detailní popis jednotlivých symbolů i výher, které můžete získat. Tento výherní automat je určen hlavně pro zkušené hráče a opravdové milovníky kasinových automatů. Tak na co ještě čekáte?

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti