Menu

Happy Mushroom

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Happy Mushroom

Happy Mushroom Automat Online ZdarmaVýherní automat Happy Mushroom je zábavnou automatovou hrou, při které se ihned začnete usmívat. Jedná se o pětiválec s 25 výherními liniemi.

Happy Mushroom Automat Online Zdarma

I když jsou symboly tohoto hracího automatu online hrací karty v podobě esa, krále, královny a kluka, tak byste je na první pohled vůbec nepoznali. Eso má podobu houby, král je vytvořen z mrkví, královna je obrázkem šneka a kluk má na hlavě houbu. Desítka má pak zvířecí uši.

Je zde i mnoho dalších symbolů, které vypadají opravdu zábavně. Pokud hra není zrovna v chodu tak bude kolem válců přelétávat sova, houba má na tváři úsměv od ucha k uchu, beruška plete a košík má v sobě spoustu pestrobarevných hub. Tím nejoblíbenějším symbolem je ale symbol bílého králíka, který drží mrkev, nebo dřevěný barel, který si nepřeje nic jiného, než aby ho někdo otevřel.

Za tři scatter symboly hub získáte bonus. Užitečné jsou ale i symboly sov. Za tři tyto symboly vyhrajete 15 spinů zdarma. Platí ale, že čím více sov, tím více spinů zdarma si můžete zahrát. Výhry za scatter symboly i výhry z ostatních výherních kombinací budou během bonusové hry zdvojnásobeny. Ještě užitečnější ale je, že spiny zdarma můžete během této funkce znovu obnovit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti