Menu

Jewel Journey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jewel Journey

Automat Jewel Journey Online ZdarmaJe na čase prozkoumat džungli a stát se dobrodruhem, který hledá poklady ztracené v zapomenutých ruinách.

Automat Jewel Journey Online Zdarma

Výherní automat Jewel Journey je video automatem, který vytáhne hráče z jejich zóny komfortu a vezme je na skvělou dobrodružnou cestu. Na této cestě čekají hráče věci, o kterých se jim nikdy dříve ani nesnilo. Celý tento výherní automat obsahuje řadu bonusů a jiných překvapení, které po cestě můžete objevovat.

Celý tento herní automat online je o nádherné dobrodružné cestě do vzdálených krajin, kde budete čelit neznámému druhu nebezpečí. Obrazovka tohoto automatu funguje jako otevřený pohled do džungle, která se rozprostírá až k horizontu, na kterém jsou vidět hory a zacházející slunce. Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny na popředí této nádherné scenérie.

Herní funkce

Výherní automat Jewel Journey je výjimečným kouskem hlavně díky své vysoce kvalitní grafické stránce se spoustou detailů. Jedná se o ten nejlepší způsob, jak se pustit do skvělého dobrodružství, které udělá z každého hráče opravdového objevovatele. Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Pro získání výher musíte získat kombinace ze stejných symbolů. Vaše výhry pak budou záviset na konkrétní výherní kombinaci a na hodnotě vaší sázky. Platí, že čím vyšší je vaše sázka, tím vyšší budou i vaše výhry. Po každé výhře máte navíc možnost zahrát si bonusovou hru a hodnotu výhry zdvojnásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti