Menu

Qixi Festival

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Qixi Festival

Výherní Automat Qixi Festival Online ZdarmaQixi Festival je výherním automatem, který byl inspirován orientálním tématem. Tento výherní automat vám nabízí spoustu šancí na získání výher a spoustu zajímavých symbolů. Svátek Qixi je v Číně také označován za Valentýna, který oslavuje romantický příběh mezi švadlenkou a stádem koz. Hráči se mohou těšit ze spousty skvěle vytvořených symbolů, které se k tomuto poutavému tématu vztahují. Výherní automat Qixi Festival má celkem 9 výherních linií, wild symboly a scatter symboly, které doprovodí hráče na jejich cestě na Dálný východ.

Výherní Automat Qixi Festival Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a počet jeho výherních linií je fixní. Znamená to, že jejich počet nemůžete změnit, ale zato budete mít mnohem více šancí na získání výher. Hodnotu vaší sázky můžete změnit změnou hodnoty vsazených mincí. To je možné udělat v ovládacím panelu. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,10 na každou výherní linii.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují princeznu a prince, kteří zastupují legendární milence v podobě švadlenky a stádem koz. Dalšími symboly, na které v tomto výherním automatu můžete narazit, jsou silueta tanečnice, červené srdce a třešňový květ. Jsou zde ale také žena se zlatými copy, talíř s hůlkami, svatá kráva, dítě a červený lampión.

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je princ, který vám vyplatí 5000x hodnotu vaší sázky. Musíte ho ale na jedné výherní linii zobrazit celkem pětkrát. Druhým nejhodnotnějším symbolem je princezna, která vám za stejnou výherní kombinaci vyplatí 2500x hodnotu vaší sázky. Za symbol ženy se zlatými copy a za symbol dítěte pak získáte maximálně 1000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti