Menu

Fenix Play

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fenix Play

Hrací Automat Fenix Play Online Zdarma Nádherný mýtický fénix je zpět v podobě hracího automatu zdarma jménem Fenix Play od Wazdan. Jedná se o klasický tříválcový hrací automat s pěti výherními liniemi, který nabízí štědré výhry a hromadu zábavy. Pokračujte ve čtení a o výherním automatu Fenix Play se dozvíte více.

Hrací Automat Fenix Play Online Zdarma

 

Pokud je vám známá řecká mytologie, tak si hraní této hry užijete. Zlatý fénix vás vezme na nezapomenutelnou dobrodružnou cestu a pomůže vám po cestě sesbírat odměny.
Celkový design a pozadí je vyvedeno v intenzivních barvách, které vás udrží při hře vzhůru. Najdete zde také překrásné grafiky, které znázorňují hladké pohyby válců. Při výherních kombinacích vám symboly svými animacemi naznačí, že jste vyhráli. Tento automat online zdarma můžete hrát i v mobilní verzi a zjistit tak, co se stane, když je fénix znovuzrozen ze svého popelu.

Automat vám dává k dispozici tři válce a pět výherních linií, abyste zkusili vaše štěstí. O zábavu tedy nebude nouze. Pro vytvoření výherní kombinace musíte pouze posbírat tři stejné symboly. Díky tomu, že je ve hře pouze devět symbolů, se vám určitě podaří získat tři stejné symboly na jedné z pěti výherních linií a uvidíte, jaké částky můžete vyhrát. Symboly zahrnují zralé ovoce jako pomeranče, třešně, švestky, melouny, hrozny, citróny a také klasické symboly hvězdy, červené sedmičky a zvonu.
Hvězdy vám přinesou nejvyšší výplaty, takže se na ně těšte a k získání podstatných výher sázejte nejvyšší částky. Se třemi hvězdami můžete získat 7500 kreditů, pokud je vaše sázka 100 kreditů. Hra Fenix Play nemá žádnou speciální funkci, která by vám pomohla zvýšit vaše výhry. Jedná se o prostý výherní automat se snadnými pravidly, který osloví všechny hráče hledající jednoduchost. Výherní automat Fenix Play nabízí skvělou zábavu, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít. Pokud se vám líbí hry s obrovskými výplatami, tak určitě nebudete rozhodnutí hrát tuto hru litovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti