Menu

Myth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Myth

Hrací Automat Myth Zdarma OnlineMezi výrobci výherních automatů snad existuje nějaká nepsaná dohoda o tom, že je povinné mít alespoň jeden titul s tématikou Řeckých bájí a pověstí (a také jeden s aztéckou tématikou a jeden s asijskou tématikou). Myth je celistvá a silná hra z bájného Řecka od Play’N’Go. Má znovu spustitelnou volnou hru a mnoho možností na získání násobitele vašich výher.

Hrací Automat Myth Zdarma Online

 

Po grafické stránce se mezi tituly od Play’N’Go nejedná o ten nejvíce oslovující. Má hranatou a spíše těžkopádnou grafiku naproti detailní a různorodé grafice jiných her. Hra obsahuje také animace, například kopí bojovníka, které se zasekne do sousedícího symbolu. Jde však jen o základní animace a v porovnání s některými novějšími hry mohou být považované dokonce za retro. Symboly představují mýtické postavy. Tři příklady za všechny jsou Kyklop, Medúza a Minotaur. Doprovodná hudba napomáhá vytvořit atmosféru této hry. Dokonce když zrovna netočíte válci, zní občasné vzdálené dunění bubnů, jako by se blížila armáda. Když točíte válci, zní počítačová hudba doplněná zvuky mečů s nárazy a řvaním při získání výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti