Menu

Flip The Chip

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Flip The Chip

Automat Flip The Chip Online ZdarmaFlip the Chip je zajímavým výherním automatem s 5 válci, ve kterém si hráči mohou vsadit na 10 výherních linií. Automat obsahuje 11 různých symbolů, které si zapamatujete velmi snadno. Jsou zde totiž spojeny prvky ovocných výherních automatů s moderním designem a v nabídce jsou také elektrizující spiny zdarma. Při každém jejich spuštění tak bude tento výherní automat o něco zajímavější. Výhry tohoto automatu se počítají vždy ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo a na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší výhra. Výhry v automatu budou vypočítávány v závislosti na daném symbolu a hodnotě vaší sázky. Všechny výhry jsou přehledně uvedeny v tabulce výplat.

Automat Flip The Chip Online Zdarma

 

Scatter symboly se objevují kdekoli na válcích a mohou vám vyplatit výhry z jakékoli pozice. Za 3 až 5 scatter symbolů si také budete moci zahrát spiny zdarma s násobitelem 2x. Na začátku spinů zdarma si můžete hodit žetonem a zvýšit tak počet spinů zdarma nebo hodnotu násobitelů. Celkem je možné obdržet až 50 spinů zdarma s násobitelem 8x. Během spinů zdarma se na válcích také může objevit wild symbol v podobě šaškovské čepice. Tento symbol nahradí všechny ostatní symboly mimo scatter symbolů. Spiny zdarma nemohou být obnoveny.

Tento automat zdarma obsahuje také karetní hazardní hru, ve které můžete uhodnutím správné barvy vaši aktuální výhru zdvojnásobit. Hazardní hru můžete hrát až do dosažení maximálního limitu nebo nesprávného odhadu.

Herní symboly

Speciálními symboly tohoto výherního automatu jsou wild symboly a scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti