Menu

Frutti Friends

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Frutti Friends

Frutti Friends Automat Online ZdarmaTento výherní automat je skvělým příkladem automatové hry, ve které se propojují dynamika roztomilých symbolů s jednoduchými pravidly. To by ale vůbec nemělo odlákat pozornost od skvělých překvapení, které pro vás tento výherní automat chystá. Boháčem se zde můžete stát velmi jednoduše při pouhém mrknutí oka.

Frutti Friends Automat Online Zdarma

 

Prostředí tohoto výherního automatu je velmi jednoduché a celá herní obrazovka není tak přeplněná. Veškeré ovládací prvky byly umístěny do odděleného menu. Uprostřed herní obrazovky na vás bude na modro-růžovém pozadí čekat celá řada zajímavých ovocných symbolů a na levé straně herní obrazovky se nachází počítadlo dvou speciálních funkcí a tabulka s uvedenou poslední výhrou.

Čím je tento výherní automat ale tak zajímavý? Jedná se o použité srandovně vypadající ovocné symboly, kterých je zde opravdu hodně.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou umístěny na herní pole o velikosti 5×5, které neobsahuje žádné specifické výherní linie. Pokud chcete vyhrát, tak musíte spojit nejméně čtyři stejné symboly dohromady. Hodnota sázek a celé nastavení je pouze na vás a změnit můžete vše pomocí tlačítka ozubeného kolečka, které se nachází na spodní straně herní obrazovky. Jakmile máte vše nastaveno, stačí už jen kliknout na tlačítko spin a zahájit hru.

Jednotlivé výhry v tomto výherním automatu budou záviset na hodnotě vašich sázek a na počtu stejných symbolů, které se vám podaří spojit. Mezi jednotlivé symboly patří melouny, jahody, hrušky, ananasy, jablka a švestky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti